Autozvučnici CL ITALIA CL-018165
45,00
CL ITALIA CL-018165 je par 165-milimetarskih (6,5″) dvosistemskih autozvučnika koji predstavljaju standardan i učinkovit izbor za nadogradnju ozvučenja u vratima većine vozila. Sa snagom od 120 W i visokom osjetljivošću od 90 dB osiguravaju puniji zvuk s više bas odziva i jasnim visokim tonovima.
Na zalihi
Ekskluzivno CarAudioEmpire jamstvo
3 godine jamstva Besplatno
🚚 Dostava u roku 2 radna dana
Šifra: CL-018165 Kategorije: , ,
Opis
CL ITALIA CL-018165 – Svestrana nadgradnja s dubokim zvukom
Zvučnici serije CL-018165 talijanskog proizvođača CL ITALIA dizajnirani su za vozače koji žele maksimalno iskoristiti standardni otvor za zvučnike u vratima. Dvostazni koaksijalni dizajn omogućuje pokrivanje cijelog zvučnog spektra, od solidnih niskih tonova pri 65 Hz do jasnih visokih frekvencija.
Glavne prednosti:
  • Standardna veličina 165 mm: Najčešća dimenzija za ugradnju u vrata automobila, što omogućuje jednostavnu zamjenu bez većih preinaka.
  • Povećana snaga: Nazivna snaga od 120 W (0,12 kW) osigurava dinamičnu reprodukciju glazbe s manje izobličenja pri višim glasnoćama.
  • Širok frekvencijski raspon: S odzivom od 65 Hz nadalje, ovi zvučnici nude bogatiji srednji bas u usporedbi s manjim modelima.
Tehničke specifikacije:
Proizvođač:CL ITALIA
Model:CL-018165
Tip zvučnika:Dvostazni koaksijalni
Promjer:165 mm (6,5″)
Snaga:120 W (0,12 kW)
Frekvencijski raspon:65 Hz – 20.000 Hz
Osjetljivost:90 dB
Ugradbena dubina:60 mm
U paketu dobivate: 2x zvučnik CL-018165.
Tehnički podaci
Proizvođač
CL Italia
Model
CL-018165
Tip
Koaksialni
Veličina cm (inch)
16.5 cm (6.5")
Nominalna snaga RMS (W)
60
Maksimalna snaga (W)
120
Impedanca (Ohm)
4
Frekvencijski odaziv (Hz)
Montažni promjer
145 mm
Dubina ugradnje
60 mm