Autozvučnici CL ITALIA CL-018130
35,00
CL ITALIA CL-018130 je par 130-milimetarskih (5,25″) dvosistemskih autozvučnika, dizajniranih za učinkovito poboljšanje zvučnog iskustva u vašem vozilu. Sa snagom od 100 W i visokom osjetljivošću od 90 dB osiguravaju jasan i definiran zvuk kroz cijeli frekvencijski spektar.
Na zalihi
Ekskluzivno CarAudioEmpire jamstvo
3 godine jamstva Besplatno
🚚 Dostava u roku 2 radna dana
Šifra: CL-018130 Kategorije: , ,
Opis
CL ITALIA CL-018130 – Snažna dvostazna nadogradnja
Zvučnici serije CL-018130 talijanskog proizvođača CL ITALIA idealan su izbor za vozače koji žele uravnotežen zvuk u kompaktnoj formi. Dvostazni dizajn omogućuje reprodukciju širokog frekvencijskog raspona, dok optimizirana dubina osigurava jednostavnu ugradnju u većinu vozila sa standardnim otvorom od 130 mm.
Glavne prednosti:
  • Širok frekvencijski odziv: Raspon od 70 Hz do 20 kHz osigurava punu zvučnu sliku, prikladnu za različite glazbene žanrove.
  • Uravnotežena snaga: Nazivna snaga od 100 W (0,1 kW) nudi dovoljno rezerve za dinamičnu reprodukciju bez izobličenja.
Tehničke specifikacije:
Proizvođač:CL ITALIA
Model:CL-018130
Tip zvučnika:Dvostazni koaksijalni
Promjer:130 mm (5,25″)
Snaga:100 W (0,1 kW)
Frekvencijski raspon:70 Hz – 20.000 Hz
Osjetljivost:90 dB
Ugradbena dubina:50 mm
U paketu dobivate: 2x zvučnik CL-018130.
Tehnički podaci
Proizvođač
CL Italia
Model
CL-018130
Tip
Koaksialni
Veličina cm (inch)
13 cm (5.25")
Nominalna snaga RMS (W)
50
Maksimalna snaga (W)
100
Impedanca (Ohm)
4
Frekvencijski odaziv (Hz)
Montažni promjer
118 mm
Dubina ugradnje
50 mm