Autozvučnici CL ITALIA CL-018100
30,00
CL ITALIA CL-018100 je par 100-milimetarskih (4″) dvosistemskih autozvučnika koji predstavljaju kompaktno rješenje za nadogradnju vašeg audio sustava. Sa snagom od 100 W i ugradbenom dubinom od samo 42 mm, dizajnirani su za jednostavnu montažu na originalna mjesta u vozilu.
Na zalihi
Ekskluzivno CarAudioEmpire jamstvo
3 godine jamstva Besplatno
🚚 Dostava u roku 2 radna dana
Šifra: CL-018100 Kategorije: , ,
Opis
CL ITALIA CL-018100 – Kompaktne dvostazne performanse
Glavne prednosti:
  • Kompaktna veličina: S promjerom od 100 mm (4″) prikladni su za montažu u instrument ploče, vrata ili stražnje police većine vozila.
  • Plitka ugradnja: S ugradbenom dubinom od samo 42 mm omogućuju instalaciju čak i tamo gdje je prostor iza zvučnika ograničen.
  • Uravnotežen zvuk: Frekvencijski raspon od 80 Hz do 20 kHz osigurava solidnu reprodukciju kako niskih, tako i visokih tonova.
Tehničke specifikacije:
Proizvođač:CL ITALIA
Model:CL-018100
Tip zvučnika:Dvostazni koaksijalni
Promjer:100 mm (4″)
Snaga:100 W (0.1 kW)
Frekvencijski raspon:80 Hz – 20.000 Hz
Osjetljivost:87 dB
Ugradbena dubina:42 mm
U paketu dobivate: 2x zvučnik CL-018100.
Tehnički podaci
Proizvođač
CL Italia
Model
CL-018100
Tip
Koaksialni
Veličina cm (inch)
10 cm (4")
Nominalna snaga RMS (W)
50
Maksimalna snaga (W)
100
Impedanca (Ohm)
4
Frekvencijski odaziv (Hz)
Montažni promjer
78 mm
Dubina ugradnje
37 mm