| Proizvođač | Autotek |
|---|---|
| Model | ATX6.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 100 |
| Maksimalna snaga (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 60 – 22.000 |
| Material membrane | Impp |
| Montažni promjer | 144 mm |
| Dubina ugradnje | 44 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici Autotek ATX6.2C
69,90 €
Na zalihi
Šifra: ATX6.2C
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni












