| Proizvođač | SounDigital |
|---|---|
| Model | SD3000.1D NANO 1OHM |
| Broj kanala | 1-kanalni |
| Snaga 4 Ohm (RMS) | 1 x 908 |
| Snaga 2 Ohm (RMS) | 1 x 1650 |
| Snaga 1 Ohm (RMS) | 1 x 3000 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 5 Hz – 20 kHz |
| Odnos signal/šum | 82 dB |
| High pass filter HPF | 5 Hz – 80 Hz |
| Low pass filter LPF | 80 Hz – 20 kHz |
| Dimenzije | 225 x 190 x 71 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🎚️
1-kanalni
⚙️
1 x 908 RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 3000 RMS @ 1ohm
Autopojačalo Soundigital SD3000.1D NANO 1OHM
249,00 €
Nema na zalihi
Šifra: SD3000.1D NANO 1OHM
Kategorije: 1-kanalni, Auto pojačala




