Autopojačalo Edge EDB80.4LITE-E2
149,00
EDGE EDB80.4LITE-E2 je 4-kanalno Class AB pojačalo: 4×80 W @ 2 Ω, 4×60 W @ 4 Ω ili 2×160 W mostično @ 4 Ω. Aktivne skretnice HP/LP/FLAT (50 Hz–4 kHz), bass boost, aluminijski hladnjak i kompaktne dimenzije.
Na zalihi
Ekskluzivno CarAudioEmpire jamstvo
3 godine jamstva Besplatno
🚚 Dostava u roku 2 radna dana
Šifra: EDB80.4LITE-E2 Kategorije: ,
Opis
EDGE EDB80.4LITE-E2 – 4-kanalno Class AB pojačalo, 640 W max
  • 4 kanala za prednje/stražnje zvučnike ili mostični rad s subwooferom
  • HP/LP/FLAT skretnice u rasponu 50 Hz – 4 kHz
  • Bass boost krug za snažnije niske frekvencije
  • li>Prirodan, muzikalan Class AB karakter
  • Kompaktno kućište s ekstrudiranim aluminijskim hladnjakom
Tehničke specifikacije
  • Tip/kanali: 4-kanalno pojačalo
  • RMS @ 4 Ω: 4 × 60 W (stereo) / 2 × 160 W (bridged)
  • RMS @ 2 Ω: 4 × 80 W
  • Maks. snaga: 640 W
  • Frekvencijski odziv: 20 Hz – 20 kHz
  • Skretnice: HP / LP / FLAT, 50 Hz – 4 kHz
  • Topologija: Class AB
  • Dimenzije (V × Š × D): 58 × 178 × 323 mm
Tehnički podaci
Proizvođač
Edge
Model
EDB80.4LITE-E2
Broj kanala
4-kanalni
Snaga 4 Ohm (RMS)
4 x 60
Snaga 2 Ohm (RMS)
4 x 80
Snaga u Bridge 4 Ohm (RMS)
1 x 160
Frekvencijski odaziv (Hz)
20 Hz – 20000 Hz
High pass filter HPF
50 Hz – 4000 Hz
Low pass filter LPF
50 Hz – 4000 Hz
Hi-input
da + autostart
Dimenzije
58 x 178 x 323 mm