| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | ML6.2E |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 100 |
| Maksimalna snaga (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 50Hz – 30000 Hz |
| Dubina ugradnje | 65mm |
| Montažni promjer | 143mm |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Cijena za komplet (2x bas + 2x visokotonac) |
🔈
Komponentni sistem
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici Musway ML6.2E
229,00 €
Na zalihi
Šifra: ML6.2E
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni








