| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCM 8.0N-PROX |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 300 |
| Maksimalna snaga (W) | 500 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Osjetljivost (dB) | 96 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 120Hz – 7000Hz |
| Dubina ugradnje | 82mm |
| Montažni promjer | 181mm |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Cijena za komad |
🔈
Srednjetonci
⚡
300 W RMS
📏
20 cm (8")
Ω
4
🔊
96 dB
Autozvučnici Ground Zero GZCM 8.0N-PROX
299,00 €
Na zalihi
Šifra: GZCM8.0N-PROX
Kategorije: 20 cm (8"), Auto zvučnici, Srednjetonci


