| Proizvođač | ESX |
|---|---|
| Model | VXP84 |
| Tip | Pasivni bez kutije |
| Veličina cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 300 |
| Maksimalna snaga (W) | 600 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Rezonantna frekvencija (Fs) | 36Hz |
| Dubina ugradnje | 87mm |
| Montažni promjer | 210mm |
| Veličina zavojnice | 50 mm CCAW |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Pasivni bez kutije
⚡
300 W RMS
📏
20 cm (8")
Ω
1x4
Subwoofer ESX VXP84
329,00 €
Na zalihi
Šifra: VXP84
Kategorije: 20 cm (8.0"), Pasivni bez kutije, Subwooferi


