| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUK165SQ |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 120 |
| Maksimalna snaga (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 40 – 3.500 |
| Montažni promjer | 144 mm |
| Dubina ugradnje | 63 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Srednjetonci
⚡
120 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZUK 165SQ
389,00 €
Na zalihi
Šifra: GZUK165SQ
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Srednjetonci








