| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | ME6.2W |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 100 |
| Maksimalna snaga (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 60 – 5.000 |
| Montažni promjer | 142 mm |
| Dubina ugradnje | 59 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Srednjetonci
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
Autozvučnici Musway ME6.2W
59,00 €
Na zalihi
Šifra: ME6.2W
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Srednjetonci








