| Proizvođač | Crunch |
|---|---|
| Model | GTS5.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 80 |
| Maksimalna snaga (W) | 160 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Material membrane | Impp |
| Montažni promjer | 117 mm |
| Dubina ugradnje | 50 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
80 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
3
Autozvučnici Crunch GTS5.2C
89,90 €
Na zalihi
Šifra: GTS5.2C
Kategorije: 13 cm (5.25"), Auto zvučnici, Komponentni










