| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIF 5001FX |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 60 |
| Maksimalna snaga (W) | 100 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 70 – 20.000 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni promjer | 117.5 mm |
| Dubina ugradnje | 37 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
60 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZIF 5201FX
79,00 €
Na zalihi
Šifra: GZIF5201FX
Kategorije: 13 cm (5.25"), Auto zvučnici, Koaksijalni






