| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZPK 16SQ |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 130 |
| Maksimalna snaga (W) | 210 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 30 – 3.000 |
| Material membrane | Aluminij |
| Montažni promjer | 143.5 mm |
| Dubina ugradnje | 68 mm / 2.68” |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Srednjetonci
⚡
130 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZPK 16SQ
449,00 €
Na zalihi
Šifra: GZPK16SQ
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Srednjetonci


