| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZPM 80SQX |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 8.7 cm (3.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 70 |
| Maksimalna snaga (W) | 110 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 150 – 4.000 |
| Material membrane | Impp |
| Montažni promjer | 94 mm |
| Dubina ugradnje | 34 mm / 1.34" |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Srednjetonci
⚡
70 W RMS
📏
8.7 cm (3.5")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZPM 80SQX
349,00 €
Na zalihi
Šifra: GZPM80SQX
Kategorije: 8.7 cm (3.5"), Auto zvučnici, Srednjetonci


