| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUF 60SQ-A |
| Tip | Srednjetonci |
| Nominalna snaga RMS (W) | 50 |
| Maksimalna snaga (W) | 80 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Osjetljivost (dB) | 84 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 300Hz – 20000Hz |
| Montažni promjer | 61mm |
| Veličina zavojnice | 25 mm / 1″ |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Cijena za par |
🔈
Srednjetonci
⚡
50 W RMS
Ω
4
🔊
84 dB
Autozvučnici Ground Zero GZUF 60SQ-A
179,00 €
Na zalihi
Šifra: GZUF60SQ-A
Kategorije: Auto zvučnici, Srednjetonci






