| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | MAE6.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 100 |
| Maksimalna snaga (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 50Hz – 24000Hz |
| Dubina ugradnje | 67mm |
| Montažni promjer | 144mm |
| Veličina zavojnice | 25,5mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
Autozvučnici Musway MAE6.2C
199,00 €
Na zalihi
Šifra: MAE6.2C
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni
Tehnički podaci
Zadnje pregledani proizvodi
-
Autozvučnici Musway CSB42X za BMW
199,00 € -
Autozvučnici Musway CSB4.2C za BMW
249,00 € -
Autopojačalo sa procesorom Ground Zero GZDSP 4.80A-PRO
499,00 €Izvorna cijena bila je: 499,00 €.299,00 €Trenutna cijena je: 299,00 €.








